top of page
Doctor Taking Notes

Objednávání k vyšetření

Přijímáte do péče nové pacienty? Vybíráte nějaké registrační poplatky? Jak mám postupovat, pokud chci přejít do Vaší péče?

Stále přijímáme nové pacienty do dlouhodobé péče. Žádné registrační ani jiné poplatky nevybíráme. Stačí se objednat a nejlépe přinést s sebou zdravotnickou dokumentaci, kterou máte k dispozici - propouštěcí zprávu, zprávu z posledního vyšetření Vaším lékařem, přehled léků a podobně.

Je nutné se na vyšetření nebo konzultaci objednat?

Je to tak nejlepší, zajistíte si tak, že bude dost času a klidu pro vyšetření. S největší pravděpodobností Vám dokážeme zajistit přesný čas vyšetření a nebudete muset trávit čas v čekárně. Na objednaný termín prosím přijďte včas, ale ne se zbytečným předstihem.

Jak probíhá online objednání?

Objednat se lze různým způsobem. Nejpohodlnější je objednání online do rezervačního formuláře ( na titulní straně ). Registrace nutná není. Vyberte nejdříve o jaké vyšetření se jedná, pokud si nejste jisti nebo nenajdete to, co odpovídá požadavků odesílajícího lékaře, zadejte "jiná vyšetření" a uveďte v poznámce o co jde. Jakmile objednaný termín potvrdíme SMS, teprve pak je platný. Počítejte prosím s tím, že rezervace provedené o víkendu mohou být potvrzeny až následující pracovní den. V případě, že ve Vámi vybraném termínu nebude možné vyšetření provést, obdržíte SMS a e-mail s doporučením dalšího postupu. Termín vyšetření můžete nejdéle 2 hodiny dopředu změnit nebo zrušit.

Je nutné doporučení praktického nebo jiného lékaře?

V zásadě to nutné není, i když praktický lékař by měl být informován, může doplnit údaje třeba minulými výsledky a podobně.

Dostanu písemnou zprávu z vyšetření?

Pochopitelně, po každém vyšetření dostane pacient písemný záznam, který by měl předat odesílajícímu lékaři, případně kopii dodat svému praktickému lékaři. Pouze v případě Holterovských vyšetření vydáváme zprávu až po vyhodnocení - bud poštou nebo jiným vhodným způobem odesílajícímu lékaři.

Jak probíhá vyšetření pro potřeby komerčních pojišťoven na jejich vyžádání?

Tato vyšetření zahrnují jak laboratorní testy, tak pohovor s klientem a klinické vyšetření podle požadavků jednotlivých pojišťoven. Prosím vše vykomunikujte s na tel. 737 628 072 - pošleme Vám žádanky do laboratoře a poté, co dojdou výsledky, dohodneme s Vámi termín pohovoru a klinického vyšetření.

bottom of page